Edita Rimavičiūtė

Iš „Graži tu mano“.

Susijusios žemėlapio žymos:

Įvertink straipsnįĮvertinimas: 2,2 / 5 (16 balsai)

Vertėja Edita Rimavičiūtė gimė Želsvoje, Marijampolės savivaldybėje 1980 m. sausio 14 d. Mokėsi Želsvos pagrindinėje mokykloje, vėliau įstojo į Marijampolės Rygiškių Jono gimnaziją, kurioje baigė humanitarinių mokslų klasę. Kaune studijavo teisę Kauno aukštesniojoje ekonomikos mokykloje (Kauno kolegijoje), studijas tęsė Vilniaus universitete. Nuo 2002 m. dirba „Dajalita“ leidykloje. Verčia įvairaus pobūdžio knygas iš anglų kalbos, tarp kurių yra visų pamėgto vaikų herojaus Hario Poterio autorės Džoanos Rouling biografija (2003), garsaus psichoterapeuto Veino V.Dajerio knyga apie tai, kaip susikurti mažų stebuklų kupiną kasdienybę (2004), Donos Farhi knyga apie gyvenimą su Joga ir Jogos filosofiją (2004) ir daugelis kitų grožinės, filosofinės ir psichologinės literatūros knygų (daugiau 20).


Kai kurios iš anglų kalbos verstos knygos:


Maži kasdieniai stebuklai / Wayne W. Dyer. - Kaunas : Dajalita, 2004; - 304 p.


Sapnų kalba / Silvia Browne, Lindsay Harrison. - Kaunas [i.e. Raudondvaris (Kauno raj.)] : Dajalita, 2005. - 320 p.


Darnaus gyvenimo pamokos: septynios darnaus gyvenimo vertybės / Terrie Williams. - Kaunas, 2005.


J.K. Rowling: Hario Poterio sakmių kūrėja : biografinė apybraiža / Sean Smith. - Kaunas [i.e. Raudondvaris (Kauno raj.)] : UAB "Dajalita", 2003.


Gyvenimas su joga: kasdienės džiaugsmingo gyvenimo pratybos / Donna Farhi. - Kaunas [i.e. Raudondvaris (Kauno raj.)] : Dajalita, 2005.


Penki depresijos gydymo raktai : kaip įveikti depresiją ir atgauti gyvenimo džiaugsmą / Jesse H. Wright, Monica Ramirez Basco. - Kaunas [i.e. Raudondvaris (Kauno raj.)] : Dajalita, 2007.


Bičiulystė su gamta: kaip atkurti žmogaus ir Visatos ryšį / Irene van Lippe-Biesterfeld ir Jessica van Tijn. - Kaunas [i.e. Raudondvaris (Kauno raj.)] : Dajalita, [2007].


Skandalingos lažybos : romanas / Bess Wiilingham ; iš anglų kalbos vertė Edita Rimavičiūtė. - Kaunas [i.e. Raudondvaris (Kauno raj.)] : Dajalita, 2005.


Sabrinos nelaisvėje: romanas / Laura Marie Altom. - Kaunas [i.e. Raudondvaris (Kauno raj.)] : UAB "Dajalita", 2002.


Sužadėtuvės: romanas / Marti Ambrose. - Kaunas [i.e. Raudondvaris (Kauno raj.)] : UAB "Dajalita", 2002, ir kt.