Žyma:Tenenių biblioteka

Iš „Graži tu mano“.

(Skirtumai tarp versijų)
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Tenenių biblioteka


(patikslkintas tekstas)
Eilutė 1: Eilutė 1:
-
Tenenių bažnytkaimy 1949 metais buvo skaitykla. 1950 metais biblioteka įkuriama buvusioje klebonijoje su daugiau kaip 1000 knygų. Dirbti bibliotekininke, baigusi kursus, paskirta Adolfina Indriuškaitė - Letukienė. Keitėsi ne tik skaitytojai, bet patalpos ir bibliotekininkai tada vedėjais vadinami. Dirbo ir du vyrai - Povilas Lapinskas, Stasys Girskis. 1976 m. kilo gaisras, sudegė biblioteka ir parduotuvė.Šiuo metu bibliotekoje gyventojai naudojasi ne tik knygų fondais, bet ir šiuolaikinėmis technologijomis.
+
Tenenių bažnytkaimyje 1949 metais buvo skaitykla. 1950 metais biblioteka įkuriama buvusioje klebonijoje su daugiau kaip 1000 knygų. Dirbti bibliotekininke, baigusi kursus, paskirta Adolfina Indriuškaitė - Letukienė. Keitėsi ne tik skaitytojai, bet patalpos ir bibliotekininkai tada vedėjais vadinami. Dirbo ir du vyrai - Povilas Lapinskas, Stasys Girskis. 1976 m. kilo gaisras, sudegė biblioteka ir parduotuvė.Šiuo metu bibliotekoje gyventojai naudojasi ne tik knygų fondais, bet ir šiuolaikinėmis technologijomis.

08:15, 7 rugpjūčio 2012 versija

Tenenių bažnytkaimyje 1949 metais buvo skaitykla. 1950 metais biblioteka įkuriama buvusioje klebonijoje su daugiau kaip 1000 knygų. Dirbti bibliotekininke, baigusi kursus, paskirta Adolfina Indriuškaitė - Letukienė. Keitėsi ne tik skaitytojai, bet patalpos ir bibliotekininkai tada vedėjais vadinami. Dirbo ir du vyrai - Povilas Lapinskas, Stasys Girskis. 1976 m. kilo gaisras, sudegė biblioteka ir parduotuvė.Šiuo metu bibliotekoje gyventojai naudojasi ne tik knygų fondais, bet ir šiuolaikinėmis technologijomis.Vardų sritys
Variantai
Veiksmai