Žyma:Visvaldas Masėnas (Lazdijai)

Iš „Graži tu mano“.

Peršokti į: navigaciją, paiešką

Visvaldas Masėnas (Lazdijai)


Visvaldas Masėnas Gimė 1937 metais. Baigė Lazdijų vidurinę, Kauno ekonomikos technikumą ir Vilniaus universiteto filologijos fakultetą. Pirmieji prozos bandymai rajoninėje spaudoje pasirodė 1960 metų. Nuo to laiko su ilgesnėmis ar trumpesnėmis pertraukomis Lazdijų ir Alytaus rajoninėje spaudoje, buvusioje „Komjaunimo tiesoje" iš viso buvo išspausdinta apie 30 apsakymų. Lazdijų rajoniniame laikraštyje spausdintos dvi nemažos apimties apysakos(„Atžalos" ir „Loterijos bilietas"). Apskrities laikraštyje „Dainavos žodis" spausdinta apysaka „Moters portretas". Keli apsakymai spausdinti žurnale „Dainava".

Išleido dvi prozos knygeles - „Vakaras kvepia tujomis" ir „Ugniamarė". Kartu su B.Vanagiene parašė kraštotyrinio pobūdžio knygelę „Dzūkų krašto amatai". Jo kūryba spausdinta Alytaus apskrities literatų klubo almanache „Tėkmė" (1999), (2004), Lazdijų r. pedagogų kūrybos almanache „Iš širdies" (2001), rajono literatų klubo „Jotvingis" almanache „Prie Lazdijos" (2004), (2008).

Du kartus Alytaus apskrities literatų konkursuose V.Masėno apsakymams pripažinta pirmoji vieta. Taip pat du kartus pavyko nugalėti respublikiniuose prozos (novelės ar apsakymo) konkursuose Vilniuje. Rajoninėje spaudoje išspausdino apie 40 publicistinio pobūdžio straipsnių.


Nuorodos

Vardų sritys
Variantai
Veiksmai