Žyma:Mobilus jaunimo centras

Iš „Graži tu mano“.

Peršokti į: navigaciją, paiešką

Mobilus jaunimo centras


Skuodo mobilus jaunimo centras (toliau SMJC) įsikūrė 2009 m. lapkričio mėnesį. Centre dirba trys darbuotojai kurie įgyvendina projektą „Partnerystės tarp valstybinio ir nevyriausybinio sektorių skatinimas įgyvendinant integruotą jaunimo politiką”. Kiekvienas darbuotojas kuruoja skirtingas seniūnijas. Projekto tikslai : stiprinti valstybinį sektorių; stiprinti nevyriausybinį sektorių dirbantį su jaunimu; kurti, skatinti ir stiprinti bendradarbiavimo formas tarp valstybinio ir nevyriausybinio sektorių. SMJC - tai du viename – 1. Centro bazė (Didžiuosiuose Rūšupiuose , Skuodo rajone Mokyklos g. 6). 2. Mobilios paslaugos “ant ratų”. Mobilus darbas su jaunimu suprantamas: kaip įvairūs projektai, vykdomi ne tradicinėje jaunimo veiklos aplinkoje – jaunų žmonių susibūrimo vietose: kiemuose, gatvėse, viešose sporto aikštelėse, parkuose, prekybos centrų prieigose ir pan.(ten kur dažniausiai būriuojasi jaunimas).

Ko siekia SMJC?

1.Įvairiomis priemonėmis bei veikla, kuri vykdoma jaunimo susibūrimo vietose, integruoti jaunus žmones į socialinę aplinką, siekti ir ieškoti efektyvesnių darbo formų su jaunimu Skuodo rajone.

2.Apibendrinti šio projekto patirtį ir remiantis ja, kaip galimu modeliu, pristatyti mobilaus jaunimo centro koncepcines gaires kitoms Lietuvos savivaldybėms, norinčioms vystyti ir plėtoti darbo su jaunimu būdus ir formas vietiniu lygmeniu.

Centro bazės darbo laikas: Pirmadieniais nuo 11:00 iki 17:45; Antradieniais - Penktadieniais nuo 11:00 iki 19:00.Ps (nurodytu darbo laiku gali nedirbti centras, nes gali būti išvykęs į savo kuruojamas seniūnijas). Apie vykdomas veiklas daugiau galite sužinoti:www.skuodojaunimas.lt; http://www.facebook.com/skuodojaunimasVardų sritys
Variantai
Veiksmai