Žyma:Išvyka į Žaisloteką 2010m.

Iš „Graži tu mano“.

Peršokti į: navigaciją, paiešką

Išvyka į Žaisloteką 2010m.


IŠVYKA Į ŽAISLOTEKOS ATIDARYMĄ


        Spalio 6 dieną mes, Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazijos padinių klasių mokiniai,  patraukėme į Pajūrio seniūnijos biblioteką. Ten vyko Žaislotekos atidarymas. Į jį pakvietė Šilalės r. savivaldybės viešosios bibliotekos Pajūrio filialo bibliotekininkė Rasa Griškienė.
        Biblioteka mirgėjo nuo žaislų ir knygų. Veikė rankdarbių parodėlė „Darbščiosios bitelės“. Ant lentynų, stalų buvo sudėtos vaikiškos knygutės, įvairūs žaislai, plakatėliai. Kol laukėme atvykstant svečių deklamavome mėgstamų poetų eilėraščius. Už tai gavome dovanėlių- gražius sąsiuvinukus. 
       Atvyko lauktieji svečiai su dovanomis ir linkėjimais. Šilalės rajono savivaldybės administracijos direktorius Jonas Gudauskas tarė sveikinimo žodžius ir linkėjimus. Jis Žaislotekos atidatymo proga padovanojo stalo žaidimų ir žaislų. Šios gražios šventės proga sveikino Šilalės r. viešosios bibliotekos darbuotojos, švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjos pavaduotoja J. Voverienė, Pajūrio seniūnijos seniūnė ir pavaduotoja. Visi svečiai dovanojo Žaislotekai žaisliukų ir saldainių, kalbėjo apie knygutes, jų skaitymą ir saugojimą. Savo „išaugtus“ žaisliukus dovanojo mūsų klasės draugas Albertas ir jo brolis Rokas, bei Dovydas, Vakaris ir Nojus Žygaičiai.
       Pagaliau buvo perkirptas kaspinas ir paskelbtas Žaislotekos atidarymas. Pasidžiaugėme žaisliukais, žaidimais. Labai patiko balta gulbė, lėlės. Mane ir kitus pradinukus ypač sudomino žaidimas „Monopolis“ Būtinai po pamokų su draugėmis nueisiu į biblioteką su juo pažaisti. Bibliotekos vedėja Rasa mus vaišino kriaušėmis, obuoliais, saldainiais. Ji pakvietė mus dažniau lankytis bibliotekoje ir ne tik skaityti knygeles , padirbėti kompiuteriu, bet ir susirasti draugų, smagiai pažaisti Žaislotekoje. 
     Truputėlį pažaidę, padėkojome už popietę ir vaišes, patraukėme namo. Ilgai neužmiršime šios išvykos. 
                                        Gustė Bernotaitė
                                        Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazijos
                                        4 klasės mokinė


Vardų sritys
Variantai
Veiksmai