Gyvoji krašto enciklopedija
Naujienos
2013 05 28
Konkursas "Mano krašto gardėsis"

Gal Jūsų kraštas garsėja kokiu nors unikaliu patiekalu? O gal specifiniu kepiniu ar saldėsiu?  Tuomet pats laikas atskleisti savo miestelio skanėstus visam pasauliui – pasidalinti gardžiausių patiekalų receptais ar straipsniais apie savo regiono kulinarinį paveldą.

Galbūt gaminti Jus išmokė tėtis? O gal savo kulinariniais eksperimentais dalinosi Jūsų močiutė? Fotografuokite ir filmuokite, kaip gaminate savo krašto gardėsį, pasidalindami, kaip receptas atkeliavo į Jūsų rankas.

Prieš talpindami nuotrauką, susipažinkite su akcijos taisyklėmis bei nuotraukų talpinimo gairėmis. Na, o jei su kompiuteriu dar nedraugaujate – užsukite į artimiausią biblioteką ir bibliotekininkas tikrai patars! 

Dalyvaudami akcijoje ne tik populiarinsite savo krašto kulinariją, bet galite laimėti ir puikių prizų. Geriausiai regionų (Aukštaitijos, Suvalkijos, Žemaitijos, Dzūkijos) kulinarinį paveldą atskleidžiantys receptų bei straipsnių autoriai bus apdovanoti metine 2014 metų leidinio „Šeimininkė“ prenumerata jų atstovaujamai bibliotekai. Keturi geriausi straipsniai ar receptai taip pat bus patalpinti specialioje receptų knygoje, kurią gaus ir pats laimėtojas.

Akcija „Mano krašto gardėsis“ vyks nuo š.m. gegužės 29 d. iki liepos 15 d. Nugalėtojai bus paskelbti ir apdovanoti 2013 rugpjūčio mėnesį.

 

Konkurso „Mano krašto gardėsis“ taisykles rasite paspaudę šią nuorodą.

Visos naujienos