Gyvoji krašto enciklopedija
Naujienos
2010 09 13
Konkursas „Atvirukai iš gimtinės“

Ar Jūsų gimtajame miestelyje yra gražių vietų, kurias verta aplankyti? O galbūt unikalių paminklų ar vaizdingų gamtos kampelių, kuriuos su pasididžiavimu  rodote visiems miestelio svečiams? Tada pats metas atskleisti savo krašto grožį visam pasauliui – nupūsti dulkes nuo fotoaparato ir leistis į gražiausių gimtinės vaizdų medžioklę!

Visus, neabejingus gimtinės grožiui, kviečiame įamžinti rudenėjančios Lietuvos vaizdus ir dalyvauti konkurse „Atvirukai iš gimtinės“. Fotografuokite gimtojo krašto gamtą, kultūros paveldo objektus, žmones ir papročius, gražiausias ir įdomiausias nuotraukas talpinkite interaktyvioje enciklopedijoje „Graži tu mano“ ir atskleiskite savo krašto grožį visiems!

Prieš talpindami nuotrauką, susipažinkite su akcijos taisyklėmis bei nuotraukų talpinimo gairėmis. Na, o jei su kompiuteriu dar nedraugaujate – užsukite į artimiausią biblioteką ir bibliotekininkas tikrai patars! 

Dalyvaudami akcijoje ne tik populiarinsite savo krašto įžymybes, bet galite laimėti ir puikių prizų. Meniškiausias, originaliausias ir gražiausias atvirukas pelnys jo autoriui akcijos rėmėjų įsteigtą prizą – veidrodinį fotoaparatą. Geriausiai regionų – Aukštaitijos, Suvalkijos, Žemaitijos, Dzūkijos – grožį atskleidžiantys atvirukų autoriai taip pat bus apdovanoti specialiais prizais. Už aktyvumą prizas bus skiriamas bibliotekai pritraukusiai daugiausiai konkurso dalyvių. Konkursui pateiktas nuotraukas vertins kompetentinga komisija.

Akcija „Atvirukai iš gimtinės“ vyks nuo š.m. rugsėjo 15 d. iki lapkričio 15 d. Nugalėtojai bus paskelbti ir apdovanoti 2010 lapkričio mėn.

Detalesnė informacija bus paskelbta 2010 m. rugsėjo 15 d.

Konkurso „Atvirukai iš gimtinės“ taisykles rasite paspaudę šią nuorodą.

Visos naujienos