Gyvoji krašto enciklopedija
Naujienos
2010 10 04
Konkursas „Atvirukai iš gimtinės“ kviečia į transliaciją su Mariumi Jovaiša

Transliaciją pradės albumo „Neregėta Lietuva“ vaizdo klipas, kuriame įamžinti nuostabūs mūsų gimtojo krašto vaizdai. Visus tiesioginės transliacijos žiūrovus raginame įdėmiai stebėti šį klipą, nes užduosime klausimą, susijusį su rodomais vaizdais ir vietomis. Pirmas teisingai atspėjęs, laimės M. Jovaišos nuotraukų albumą su DVD.

Pagrindinis transliacijos svečias, Marius Jovaiša, kurio pomėgis fotografuoti išgarsino jį visoje Lietuvoje ir už jos ribų, papasakos apie pažintį su fotoaparatu, fotografija ir savo darbus. Transliacijos žiūrovai galės išvysti kaip atrodo M. Jovaišos fotoaparatas ir garsusis nuotraukų albumas.

Šioje transliacijoje taip pat galėsite išgirsti kokių klaidų vertėtų vengti fotografuojant gamtoje, žmones, esant prastam apšvietimui. Pateiksime fotografijų su elementariomis klaidomis ir aptarsime kaip taisyklingai fotografuoti konkrečiu atveju.

Neseniai prasidėjęs rudens vaizdų fotografavimo konkursas „Atvirukai iš gimtinės“ sulaukė didelio susidomėjimo.  Konkurso svetainėje www.grazitumano.lt įdėta be galo daug gražių nuotraukų iš įvairių Lietuvos kampelių. Kviečiame stebėti tiesioginę transliaciją su žinomu fotografu ir gal pavyks atrasti savo gimtinės grožį iš naujo. Tikimės, kad bus įamžina dar daugiau įdomių mūsų krašto vietų. 

 

 

Visos naujienos