Gyvoji krašto enciklopedija
Naujienos
2010 05 19
Konkursas „Atgimimo istorija“ skaičiuoja paskutines dienas

Beveik du mėnesius rinkome akcijai „Atgimimo istorija“ skirtus prisiminimus, įspūdžius ir fotografijas, susijusius su Lietuvos atgimimo įvykiais. Tačiau akcija dar nesibaigė! Visus, iki šiol nespėjusius prisijungti, kviečiame tai padaryti iki gegužės 21 d. ir tuo pačiu papildyti internetinę krašto enciklopediją „Graži tu mano“ (www.grazitumano.lt).

Primename, jog akcijoje „Atgimimo istorija“ gali dalyvauti pavieniai asmenys ar patys bibliotekų darbuotojai.

Visi straipsniai, nuotraukos, aprašomi įvykiai, žmonės, paminklai ar eilėraščiai turi būti susiję su Atgimimo laikotarpiu 1987-1991 m. ir su Jūsų gyvenamąja vietove.

Turiningiausio, išsamiausio ir reprezentatyviausio straipsnio autorius pelnys „Aktyviausio Atgimimo istorijos metraštininko“ titulą, bus renkama po geriausią darbą kiekviename etniniame regione, o bibliotekos, kurių darbuotojai aktyviausiai skatins žmones dalyvauti akcijoje bei padės įkelti straipsnius ar nuotraukas į virtualią erdvę, bus paskelbtos kaip aktyviausios savo krašte. Laimėtojai bus apdovanoti rėmėjų įsteigtais vertingais prizais birželio 3 d. Vilniuje.

Konkursui pateiktus straipsnius vertins kompetentinga komisija, kurią sudaro Lietuvos persitvarkymo sąjudžio Seimo narys leidėjas Antanas Rybelis, signataras Romualdas Ozolas, poete Dalia Teišerskytė, žurnalistė Eglė Bučelyte bei „Bibliotekos pažangai“ komanda.

Paskubėkite, galbūt Jūsų istorija bus verta „Aktyviausio Atgimimo istorijos metraštininko“ titulo!

Konkursą „Atgimimo istorija“ remia TEO LT ir „Tiketa“. Dėkojame Jiems, jau antrus metus remiantiems projekto „Bibliotekos pažangai“ konkursus.

Daugiau informacijos apie konkursą „Atgimimo istorija“ rasite čia.


„Bibliotekos pažangai“ komanda

Visos naujienos