Gyvoji krašto enciklopedija
Naujienos
 • 2010 03 30
  Šalies bibliotekos pradeda akciją „Atgimimo istorija“

  Šiemet Lietuvos nepriklausomybės atkūrimui sukanka 20 metų. Ta proga šalies bibliotekos kviečia gyventojus dalyvauti naujoje akcijoje „Atgimimo istorija internete“ ir toliau pildyti internetinę krašto enciklopediją „Graži tu mano“, siunčiant straipsnius, atsiminimus ir nuotraukas apie Atgimimo Lietuvą.

 • 2009 07 10
  Paskelbti konkurso „Žinių meistras“ nugalėtojai

  Pagaliau paaiškėjo, kurie krašto enciklopedijos „Graži tu mano“ straipsniai sulaukė palankiausių komisijos ir lankytojų vertinimų – paskelbti ir apdovanoti konkurso „Žinių meistras“ nugalėtojai ir prizininkai.

 • 2009 06 23
  Metas rinkti geriausius ir kurti patiems!

  Konkursas “Žinių meistras” priartėjo prie kulminacijos – baigėsi laikas, kada bibliotekų darbuotojai galėjo siųsti straipsnius konkursui. Atėjo metas rinkti nugalėtojus. Tai darys vertinimo komisija, tai daryti galite ir Jūs, ...

 • 2009 05 25
  Pailginta konkurso „Žinių meistras“ trukmė

  Konkurso „Žinių meistro“ dalyviai, būgštaujantys, jog nespės laiku parengti ir publikuoti savo straipsnių, turėtų lengviau atsikvėpti. Atsižvelgę į Jūsų pageidavimus ir siekdami kuo labiau praturtinti gyvąją krašto enciklopediją, nutarėme kiek pailginti konkurso trukmę, tad savo kūrinius galite teikti ne iki birželio 10 d., bet iki 21 d. imtinai.

 • 2009 04 27
  Konkurso „Žinių meistras“ nugalėtojų laukia vertingi prizai

  Balandžio 23 d. vykusiame Nacionalinės Lietuvos bibliotekų savaitės renginyje buvo pristatyti prizai, laukiantys konkurso „Žinių meistras“ nugalėtojų.

 • 2009 04 09
  Startuoja konkursas viešųjų bibliotekų darbuotojams

  Balandžio 9 d., ketvirtadienį, ėmė veikti nauja interneto svetainė - krašto enciklopedija „Graži tu mano“.