Gyvoji krašto enciklopedija
Autorinės teisės

Interneto svetainės „Krašto enciklopedija „Graži tu mano“ idėja, pavadinimas bei tinklalapiuose (nurodyti) pateikiamos tekstinės informacijos autorių teisės priklauso projektui „Bibliotekos pažangai“ (toliau – Projektui).

Projektas yra svetainės „Krašto enciklopedija „Graži tu mano“ (toliau – Svetainės) rengėjas. 
Svetainės lankytojas (toliau – Autorius) skelbdamas tekstinę, grafinę ir kitokią informaciją užtikrina, jog turi teisę viešai skelbti šią informaciją.

Jei dalis ar visa informacija nukopijuota ar cituojama remiantis kitais šaltiniais, Autorius užtikrina, jog turi teisę disponuoti šia informacija, kaip tai numato Lietuvos ir tarptautiniai teisės aktai, bei atitinkamai nurodo šios informacijos šaltinius.

Svetainėje skelbiama informacija yra atvirojo turinio, t.y. skelbiant informaciją Svetainėje, preziumuojamas laisvas ir nevaržomas jos platinimas. Skelbdamas informaciją Svetainėje, Autorius sutinka, kad jo paskelbta informacija bus laisvai platinama.

Jeigu manote, kad buvo pažeistos Jūsų autorinės teisės arba Svetainėje pateikiamas turinys skatina religinę, tautinę nesantaiką bei kitaip pažeidžia galiojančius Lietuvos Respublikos įstatymus, prašome kreiptis el. paštu info@bibliotekospazangai.lt. Projektas įsipareigoja pašalinti įstatymus pažeidžiančią informaciją.